کولرگازی ال جی و سامسونگ به عنوان دو مورد استفاده از محبوب‌ترین و محبوب‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع در جامعه شناخته می‌شوند. همانطور که می دانید، افزایش تدریجی دما در کره زمین وجود دارد که این امر منجر به محرومیت از راحتی فرد خواهد شد. بنابراین، استفاده از تجهیزاتی که می‌تواند تأثیر بسزایی در ایجاد شرایط متعادل و هوا داشته باشد، انرژی لازم است. به طور کلی، سیستم‌های تهویه مطبوع این دو مارک برای پاسخگویی به تمام نیازهای ساکنان ساختمانهای مسکونی و تجاری طراحی شده‌اند. اما هرکدام از این کولرهای گازی ویژگی‌های خاص خود را دارند که هریک از آنها را در زیر توضیح خواهیم داد.

ویژگی‌های کولر گازی سامسونگ

کولرگازی ال جی و سامسونگ همانطور که گفته شد، طرفداران زیادی را به خود جلب کرده‌اند و همین امر باعث شده است تا بسیاری از افراد در خرید تجهیزات تهویه مطبوع از این دو مارک، به ویژه سیستم‌های تهویه مطبوع، دچار مشکل شوند. دانستن ویژگی‌های هر یک از این سیستم‌های تهویه مطبوع به افراد کمک می‌کند تا انتخاب‌های بهتری و کارآمدتری داشته باشند. از جمله ویژگی‌های تهویه مطبوع سامسونگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرمایش فوری

به طور کلی، سیستم‌های تهویه مطبوع سامسونگ به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دمای محیط را در کمترین زمان ممکن به دمای مورد نیاز ساکنان برساند. این درجه حرارت عمدتاً توسط ساکنان تعیین می‌شود.

فیلتر مناسب

به طور معمول، اکثر سیستم‌های تهویه مطبوع موجود در بازار، به ویژه کولرگازی ال جی و سیستم‌های تهویه مطبوع سامسونگ، از یک فیلتر مخصوص برای تمیز کردن هوا از آلودگی‌های محیطی استفاده می‌کنند.

طراحی بهینه بدنه

سامسونگ برای بهبود کارآیی سیستم‌های تهویه مطبوع خود، تهویه هوای مثلثی را ساخته است. این طرح کابینت قدرت باد، گردش هوای تازه در محیط مورد نظر و عملکرد کلی تهویه هوا را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

گارانتی و ضمانت پس از فروش

در کل، سامسونگ برای ارتقاء شهرت و همچنین اطمینان مشتری، 10 سال ضمانت در محصولات خود ارائه می‌دهد. این ضمانت به این افراد امکان می‌دهد تا به کیفیت محصولات این شرکت اطمینان داشته باشند و از محصولات آن راضی باشند.

ویژگی‌های کولرگازی ال جی

همانطور که گفته شد کولرگازی ال جی یکی دیگر از سیستم‌های تهویه مطبوع محبوب در بازار است. به طور کلی از نظر عملکرد و روند خنک کنندگی هوای محیط، سیستم‌های تهویه مطبوع ال جی و سیستم‌های تهویه مطبوع سامسونگ از مشخصات مشابهی برخوردار هستند و اساساً قدرت و توان خروجی تهویه مطبوع دو شرکت با یکدیگر متفاوت است. کولر گازی LG دارای ویژگی‌ها و کارکردهای دیگری است که هریک از آنها را در زیر توضیح خواهیم داد:

استفاده از تکنولوژی اینورتر

بردهای الکترونیکی اینورتر معمولاً برای کاهش قابل توجهی در مصرف برق یک دستگاه تهویه مطبوع طراحی شده‌اند. به طور معمول، بیشتر سیستم‌های تهویه مطبوع در ابتدای کار، مقدار زیادی برق مصرف می‌کنند، بنابراین بر نیروهای اینرسی در سیستم غلبه می‌کنند. به لطف فناوری اینورتر، برق به تدریج وارد سیستم تهویه مطبوع LG می‌شود و به این ترتیب تهویه هوا انرژی کمتری مصرف می‌کند.

فیلتر تصفیه

استفاده از این فیلتر در طراحی کولر گازی، گردش هوای مداوم در محیط تمیز شده با هوای پاک در محیط را تضمین می‌کند.

بکارگیری متریال با کیفیت

به طور کلی، در ساخت کولرهای ال جی از مواد با کیفیت استفاده می‌شود. این مواد به گونه‌ای طراحی شده‌اند که علاوه بر اینکه در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند، در مقابل رسوبات ناشی از هوا و گردش مایع خنک کننده نیز مقاوم هستند.

پرتاب باد در سه جهت

یکی از ویژگی‌های بارز کولر گازی ال جی، امکان دمیدن باد از سه جهت است. بنابراین با نصب تهویه هوا در یک مکان می‌توانید از جریان هوای سرد به قسمت‌های مختلف اتاق لذت ببرید.

تولید سر و صدای بسیار کم

از آنجا که کولرگازی ال جی عمدتاً در محیط‌های مسکونی، تجاری و اداری استفاده می‌شوند، باید ساکت‌تر باشند. میزان صدای بسیار کم این تهویه مطبوع با استفاده از فناوری اینورتر و استفاده از قطعات چرخشی با کیفیت امکان پذیر است.

 

مرجع:

https://khabare-foori.ir/2020/08/13/علل-استقبال-از-کولرگازی-ال-جی-در-ایران/


برچست ها : ,,,,